logo

Biuro Rachunkowe
Gawron Katarzyna

Gąszczyk, ul. Malownicza 1
42-244 Mstów
tel: +48 661 814 061
e-mail: info@biuro-gawron.pl

certyfikat

Biuro Rachunkowe jest firmą rodzinną istniejącą od 1996 roku. Naszymi klientami są zarówno średnie spółki handlowo-usługowe jak również mali przedsiębiorcy. Świadczymy usługi księgowe w pełnym zakresie dla podmiotów gospodarczych rozpoczynających swoją działalność lub już działających na terenie Polski.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości, jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Doświadczenie w księgowości oraz pasja, z jaką wykonujemy swoją pracę sprawia że, nasi klienci współpracują z nami nieustannie od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych Klientów przed instytucjami państwowymi i skarbowymi.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Wychodząc na przeciw potrzebom Klientów posiadamy certyfikat kwalifikowany do przesyłania dokumentów  do ZUS, US, GUS oraz wystawiania faktur elektronicznych. Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych.

Tajemnica służbowa jest bezwzględnie przestrzegana. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów. Prowadzimy bieżącą archiwizację danych, a sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę. Na życzenie możliwy jest odbiór dokumentów przez pracownika biura, lub praca bezpośredio w siedzibie klienta.

 

Nasze atuty to: zaangażowanie w sprawy klientów, rzetelność, nowoczesność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Pracujemy na oprogramowaniu COMARCH
Biuro polecane przez iKsiegowosc24
Zobacz nas w portalu
Fakturuj bezpłatnie z Comarch ERP XT Gwarancja bezpieczeństwa danych z Comarch IBARD Backup